Plecak Wander 70 - Gregory

od

669,90 zł

Towar niedostępny

MOD_118032

Plecak Wander 70 platoon green

  • Plecak Wander 70 chlorophyll green
  • Plecak Wander 70 navy blue/red
  • Plecak Wander 70 navy blue/red
  • Plecak Wander 70 platoon green

Plecak o pojemności 70 litrów, który spełnia wymagania nie jednego miłośnika podróży. Wander to funkcjonalne, wyjątkowo wygodne i trwałe rozwiązanie na tygodniowe i dłuższe wyprawy. 

Powyższy model jest często wybierany przez rosnącą młodzież lub drobniejsze osoby ze względu na rozmiary odpowiadające ich  wymiarom ciała i wysoką jakość konstrukcji. 

System nośny VersaFit zapewnia szeroki zakres regulacji długości panelu pleców od 32 do 50,8 cm, umożliwiając rosnącym użytkownikom osiągnąć wygodę noszenia dzięki odpowiedniemu dopasowaniu plecaka do ciała. Ruchoma wyściółka w pasie biodrowym wykonana z przewiewnej siateczki oferuje lepszy transfer masy również przy węższej talii.

Komora główna z dostępem od góry, zamykana na ściągacz i klapę to jedno z dwóch szybkich rozwiązań dostania się do zawartości plecaka. Dostęp do środka komory umożliwia również umieszczony od frontu u-kształtny suwak.  

Duża zapinana na suwak zewnętrzna kieszeń przednia pomieści najważniejszy drobny sprzęt, a mała kieszeń pod klapą zapinana na suwak chroni cenne drobiazgi.  

Plecak dopełniają podwójne kieszenie siatczkowe na butelki z wodą, miejsce do mocowania kijów trekkingowych, pasy kompresyjne, pokrowiec przeciwdeszczowy oraz kieszeń na bukłak z wodą. 

Wander to plecak na długie lata. 

Właściwości:

  • Waga: 1700g
  • Długość tułowia: 38-51cm
  • Strefa komfortu: do 15 kg

 

Dzielona komora Tak
Kieszeń na camelbaga Tak
Rodzaj plecaka Turystyczny
Pojemność maksymalna (l) 70
Pokrowiec przeciwdeszczowy Tak
Troki do kijów, czekana Tak
Pas biodrowy stały
Płeć Unisex
Pojemność (l) 70
System nośny regulowany skokowo
Waga (g) 1560
Producent Gregory