Koszyk
0 produktów / 0,00 zł

Praca w Sklepie Podróżnika

Sklep Podróżnika jest najstarszą z firm outdoorowych działających na polskim rynku.
Prowadzimy sieć specjalistycznych sklepów turystycznych i narciarskich oraz księgarń, a ponadto import i dystrybucję wydawnictw i sprzętu turystycznego.

Sklep Podróżnika w Warszawie zatrudni studentów do pracy w sklepach ze sprzętem outdoorowym, z odzieżą turystyczną oraz w księgarni podróżniczej.

    Zadania
  • obsługa klienta w sklepie stacjonarnym,
  • rozpakowywanie zamówień, znakowanie produktów,
  • prace pomocnicze: porządkowe, konserwatorskie, magazynowe,
  • obsługa kasy (po przeszkoleniu).
    Oferujemy
  • elastyczny grafik dopasowany do planu zajęć;
  • pracę w sympatycznym młodym zespole;
  • wynagrodzenie na początek: 23,50 zł/h.

Poszukujemy osób z doświadczeniem podróżniczym, znających sprzęt turystyczny.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w harcerstwie i/lub wolontariacie, pasjonaci sportów outdoorowych, zamiłowani podróżnicy.

Oczekiwany czas pracy: minimum 5-6 miesięcy.

CV z krótkim listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres praca@sp.com.pl.