Nadbużańskie Podlasie mapa turystyczna 1:100 000 - TD Mapy

9,90 zł

Produkt dostępny

166624

Darmowy odbiór w sklepach: Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Gdańsk.

Opcje dostawy
forma dostawy koszt czas dostawy
odbiór osobisty (nasze sklepy) 0 zł
paczka w RUCHu 8.50 zł 2-4 dni robocze
poczta polska 19 zł 2-3 dni robocze
paczkomaty 14 zł 1-3 dni robocze
kurier 14 zł 1-2 dni robocze
wysyłka pobraniowa
(płatność przy odbiorze)
+ 5 zł
Zasięg mapy Nadbużańskie Podlasie mapa turystycznaSprawdź i porównaj zasięg mapy

Nadbużańskie Podlasie mapa turystyczna

Mapa turystyczna w skali 1:100 000 to kolejna publikacja kartograficzna opracowana przez Agencję "TD" Wydawnictwo Turystyczne.

Obejmie ona swym zasięgiem Wysoczyznę Drohicką, dolinę Bugu (od wsi Kostomłoty do Granne) z Podlaskim Przełomem Bugu oraz znaczny fragment Południowego Podlasia, tj. Wysoczyznę Siedlecką i Równinę Łukowską. W zasięgu mapy znajduje się w całości Park Krajobrazowy Podlaski Przełom Bugu i niewielki fragment Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.

Na mapie umieszczono wszystkie szlaki piesze, rowerowe i kajakowe, a także ścieżki przyrodnicze i dydaktyczne znajdujące się w regionie. Oznaczono również obiekty przyrodnicze (parki, rezerwaty, pomniki przyrody), zabytki, bazę noclegową, numerację i kategorie dróg oraz ciekawostki krajoznawcze. Na rewersie mapy umieszczono obszerny informator krajoznawczy i przyrodniczy (opisy parków, rezerwatów) oraz przydatne informacje praktyczne: adresy informacji turystycznej, wybranej bazy noclegowej i placówek kulturalnych.

Całość zaopatrzono w efektowną okładkę, charakterystyczną dla serii map popularyzujących unikatowe tereny północno-wschodniej Polski.

Wydawnictwo działające od 1993 roku, które specjalizuje się w publikacji przewodników turystycznych. Wydawnictwo wydaje przewodniki po polskich górach, polskich zamkach, rejonach północno-wschodniej Polski. W swojej ofercie posiada również przewodniki po Słowacji i Litwie. W przewodnikach dokładnie opracowane są informacje krajoznawcze i przyrodnicze, bogata jest część opisowa, a każda pozycja zawiera szczegółowy informator adresowy.

Rok wydania 2015
Skala główna 1:100 000
Wydanie 2
Typ Mapa składana
Wydawca TD Mapy
Rodzaj papieru Zwykły