Kurtka GTX Minimalist - Marmot −15%

999,00 zł

Produkt dostępny

MOD_26971

W Klubie Podróżnika od 849,15.

Zaloguj się lub dołącz do klubu, aby skorzystać z promocji.

Darmowy odbiór w sklepach: Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Gdańsk.

Opcje dostawy
forma dostawy koszt czas dostawy
odbiór osobisty (nasze sklepy) 0 zł
paczka w RUCHu 8.50 zł 2-4 dni robocze
poczta polska 19 zł 2-3 dni robocze
paczkomaty 14 zł 1-3 dni robocze
kurier 14 zł 1-2 dni robocze
wysyłka pobraniowa
(płatność przy odbiorze)
+ 5 zł

999,00 zł

Kurtka GTX Minimalist dark cerulean

  • Kurtka GTX Minimalist alpine green
  • Kurtka GTX Minimalist arctic navy
  • Kurtka GTX Minimalist arctic navy
  • Kurtka GTX Minimalist arctic navy
  • Kurtka GTX Minimalist black
  • Kurtka GTX Minimalist black
  • Kurtka GTX Minimalist black
  • Kurtka GTX Minimalist black
  • Kurtka GTX Minimalist black,czarny
  • Kurtka GTX Minimalist brick
  • Kurtka GTX Minimalist cilantro
  • Kurtka GTX Minimalist cilantro
  • Kurtka GTX Minimalist cilantro
  • Kurtka GTX Minimalist cilantro
  • Kurtka GTX Minimalist cilantro
  • Kurtka GTX Minimalist clear blue
  • Kurtka GTX Minimalist clear blue
  • Kurtka GTX Minimalist crocodile
  • Kurtka GTX Minimalist crocodile
  • Kurtka GTX Minimalist crocodile
  • Kurtka GTX Minimalist crocodile
  • Kurtka GTX Minimalist czerwony,team red
  • Kurtka GTX Minimalist dark cerulean
  • Kurtka GTX Minimalist dark cerulean
  • Kurtka GTX Minimalist dark spruce
  • Kurtka GTX Minimalist dark spruce
  • Kurtka GTX Minimalist deep olive
  • Kurtka GTX Minimalist deep olive
  • Kurtka GTX Minimalist deep olive
  • Kurtka GTX Minimalist deep olive
  • Kurtka GTX Minimalist denim
  • Kurtka GTX Minimalist denim
  • Kurtka GTX Minimalist denim
  • Kurtka GTX Minimalist denim
  • Kurtka GTX Minimalist golden leaf
  • Kurtka GTX Minimalist golden leaf
  • Kurtka GTX Minimalist golden leaf
  • Kurtka GTX Minimalist golden leaf
  • Kurtka GTX Minimalist golden leaf
  • Kurtka GTX Minimalist golden leaf
  • Kurtka GTX Minimalist mars orange
  • Kurtka GTX Minimalist nori
  • Kurtka GTX Minimalist nori
  • Kurtka GTX Minimalist nori
  • Kurtka GTX Minimalist nori
  • Kurtka GTX Minimalist orange haze
  • Kurtka GTX Minimalist orange haze
  • Kurtka GTX Minimalist orange haze
  • Kurtka GTX Minimalist orange haze
  • Kurtka GTX Minimalist rosin green
  • Kurtka GTX Minimalist rosin green
  • Kurtka GTX Minimalist rosin green
  • Kurtka GTX Minimalist sienna red
  • Kurtka GTX Minimalist sienna red
  • Kurtka GTX Minimalist sienna red
  • Kurtka GTX Minimalist sienna red
  • Kurtka GTX Minimalist sienna red
  • Kurtka GTX Minimalist stargazer
  • Kurtka GTX Minimalist stargazer
  • Kurtka GTX Minimalist stargazer
  • Kurtka GTX Minimalist stargazer
  • Kurtka GTX Minimalist stargazer
  • Kurtka GTX Minimalist stargazer
  • Kurtka GTX Minimalist stargazer
  • Kurtka GTX Minimalist stargazer
  • Kurtka GTX Minimalist surf
  • Kurtka GTX Minimalist surf
  • Kurtka GTX Minimalist surf
  • Kurtka GTX Minimalist surf
  • Kurtka GTX Minimalist surf
  • Kurtka GTX Minimalist surf
  • Kurtka GTX Minimalist surf
  • Kurtka GTX Minimalist surf
  • Kurtka GTX Minimalist surf

Rewelacyjna kurtka wykonana w technologii GORE-TEX® Paclite®. Idealna dla turystów i czynnie uprawiających sport, poszukujących mocnych wrażeń niezależnie od warunków atmosferycznych.

Łączy w sobie ekstremalną oddychalność, trwałą wiatroszczelność i wodoodporność z minimalną wagą i objętością. Warstwa ochronna na membranie powoduje, że nie trzeba stosować oddzielnej podszewki. Idealny do trekkingu, turystyki, kolarstwa i sportów w których waga i objętość mają kluczowe znaczenie

Cechy: 

  • Materiał: GORE-TEX z Technologią Paclite® (poliester z recyklingu)
  •  Szwy podklejone w 100%
  •  Anatomiczny krój rękawów Angel-Wing Movement ™
  •  Zintegrowany, regulowany kaptur
  •  Kieszeń na piersi z wodoodpornym suwakiem
  •  Osłona podbródka z DriClime
  •  Elastyczny ściągacz u spodu kurtki
  •  Wentylacja pod pachami PitZips™
  •  Odblaskowe logo Marmot
  •  Listwa uszczelniająca suwak zapinana na zatrzaski/Velcro
  •  Ogrzewające dłonie kieszenie z suwakami

 

 

Tabela rozmiarów męskich w cm

 XSSMLXLXXLXXXL
Spodnie28303234363840
Obwód klatki84-8991-96,599-104,5106,5-114117-124127-134,5137-145
Kołnierzyk34-5-35,536,5-3839,5-40,542-4344,5-45,547-4849,5-51
Długość rękawa76-7981-8486-8989-9191-9494-96,594-96,5
Obwód pasa66-7171-7678,5-8486,5-91,594-99101-106,5111,5
Obwód bioder91-96,596,5-101101-106,5109-114,5117-122127-132142
Wewnętrzna długość nogawki71757982,5848587,5

 

Wodoodporność (HH) 25000
Płeć Męska
Membrana Gore-Tex
Producent Marmot