Jak zacząć biegać - Kirkham Sara - Buk Rower SP Outlet −20%

34,90 zł

27,92 zł

Produkt dostępny

PAJ9B301

Darmowy odbiór w sklepach: Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Gdańsk.

Opcje dostawy
forma dostawy koszt czas dostawy
odbiór osobisty (nasze sklepy) 0 zł
paczka w RUCHu 8.50 zł 2-4 dni robocze
poczta polska 19 zł 2-3 dni robocze
paczkomaty 14 zł 1-3 dni robocze
kurier 14 zł 1-2 dni robocze
wysyłka pobraniowa
(płatność przy odbiorze)
+ 5 zł

Niski stan. Czas realizacji zamówienia może zostać wydłużony.

Jak zacząć biegać

Chcesz zacząć biegać, ale nigdy nie starczało ci motywacji? A może planujesz wrócić do biegania po dłuższej przerwie? Nie wiesz, jak zaplanować trening biegowy, który pomoże wyrobić nawyk i nie odnowi kontuzji?

 

Trening biegowy

 

Z tą książką możesz zapomnieć o wszelkich zmartwieniach i obawach. "Jak zacząć biegać" to pozycja, dzięki której wyrobisz w sobie nawyk biegania, a na każdy kolejny trening będziesz czekać, jak na szpilkach. Jeśli dziś dwadzieścia minut ciągłego biegu wydaje ci się być poza twoim zasięgiem, to jak tylko rozpoczniesz treningi rozpisane przez Sarę Kirkham, zrozumiesz, że przebiegniesz na raz nie tylko dwadzieścia, ale i sto dwadzieścia minut. "Jak zacząć biegać" w magiczny sposób wciąga w świat biegowego treningu i rozbudza pasję. 

 

Jak zacząć biegać?

Prezentowany przez Kirkham program ostał skonstruowany tak, by jak najlepiej wprowadzić cię w treningi biegowe. Podzielono go w zależności od twoich potrzeb. Jeśli nigdy nie biegałeś zaczniesz od marszu przeplatanego minutą biegu, a potem będziesz stopniowo zwiększać intensywność treningu. Jeśli wracasz do biegania po przerwie lub po kontuzji będziesz mógł zacząć albo od programu dla początkujących, by przyzwyczajać ciało do biegania na nowo, albo od razu wejdziesz na wyższy poziom intensywności. W książce znajdziesz też coś dla siebie, jeśli jesteś zaawansowanym biegaczem.

Autor Kirkham Sara
Rok wydania 2011
Typ Książka
Ilość stron 280
Wydawca Buk Rower