Filozofia Motocyklizmu - Megger Man - Megger Man

37,00 zł

Produkt dostępny

189970

Darmowy odbiór w sklepach: Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Gdańsk.

Opcje dostawy
forma dostawy koszt czas dostawy
odbiór osobisty (nasze sklepy) 0 zł
paczka w RUCHu 8.50 zł 2-4 dni robocze
poczta polska 19 zł 2-3 dni robocze
paczkomaty 14 zł 1-3 dni robocze
kurier 14 zł 1-2 dni robocze
wysyłka pobraniowa
(płatność przy odbiorze)
+ 5 zł

Filozofia Motocyklizmu

  • Filozofia Motocyklizmu
  • Filozofia Motocyklizmu
  • Filozofia Motocyklizmu
  • Filozofia Motocyklizmu
  • Filozofia Motocyklizmu
  • Filozofia Motocyklizmu

Pewnego dnia, gdy życie mnie zmęczyło, i wydawało mi się totalnie bez sensu, zostawiłem wszystko, wsiadłem na motocykl i pojechałem w stronę wschodzącego słońca. Z tej podróży powstała książka: Pt. „Filozofia Motocyklizmu”.

Jest to relacja z mojej samotnej, jak się później okazuje jedynie chwilowo, motocyklowej podróży z Polski, przez piękną, zieloną Litwę oraz Łotwę, ogromną i „niebezpieczną” Rosję, do diamentu Syberii, jakim jest Jezioro Bajkał, gdzie wciąż żywa jest religia i kultura szamańska. Następnie, przez górzystą Buriację do Mongolii, kraju nieograniczonych przestrzeni, pięknego błękitnego nieba i dróg, na których jedynymi ograniczeniami są możliwości sprzętu, umiejętności motocyklisty i strach, któremu musi on spojrzeć w oczy.

Z Mongolii wracam do Rosji a stamtąd jadę do pogrążonej w wojnie Ukrainy, której mieszkańcy wciąż jeszcze opłakują tragiczne wydarzenia, jakie miały miejsce w stolicy, żeby w końcu przez piękny Zamość, Warszawę i Poznań wrócić do rodzinnego miasteczka w Borach Tucholskich.

Łącznie, ponad 22tyś kilometrów i trzy miesiące spędzonych siodle motocykla. Książka jest nie tylko sprawozdaniem z nawijanych na koła kilometrów, lecz przede wszystkim jest to opowieść o spotkaniach z ludźmi, ich troskach, uczuciach i emocjach, które zmieniają się błyskawicznie, szczególnie podczas rozmów o tym, co dzieje się w sąsiedztwie ich ojczyzny. Przeniesiecie się w niej między innymi na zlot motocyklowy Syberyjskich Bikerów, poznacie Italiano, który na zupełnie na nie turystycznym motocyklu jedzie z Milanu, we Włoszech do Władywostoku, żeby pobić rekord Guinessa. Przeniesiecie się również do krainy szamanów oraz miejsc i zjawisk tajemniczych i niezwykłych jak chociażby Dasan Iwołgiński, w którym spoczywa żywe ciało nieżyjącego od dziesiątek lat Chambo lamy Itigiełowa.

Między opisy pięknych krajobrazów i ludzkich emocji, wplata się również wątek miłosny z piękną nieznajomą, która swym urokiem zaczarowuje mnie i zaprasza do swojego świata w samym środku syberyjskiej tajgi. Cała historia, ma nieoczekiwany finał, którego nikt się nie spodziewał.

Jaki? Tego dowiecie się, gdy przeczytacie moją książkę "Filozofia Motocyklizmu".

Serdecznie zapraszam do lektury

Megger Man

Autor Megger Man
Rok wydania 2017
Wydanie 1
Typ Książka
Ilość stron 312
Wydawca Megger Man
Język Polski
Waga (g) 750
Rodzaj wydania miękka oprawa